Dasma po afron, Afrona jep përgjigjen e p.rerë nëse do të jetë Teuta e pranishme

Blero dhe Afrona do të martohen shumë shpejtë dhe ajo dha përgjigjen e pr.erë lidhur me Teutën.

Këngëtari Blero dhe partnerja e tij Afrona, dashurinë me martesë pritet ta kurorëzojnë më datën 21 shtator, shkruan lajmi.net.

Dasma pritet të jetë madhështore me shumë të ftuar, por ajo çfarë u intereson publikut është nëse do të jetë e praishme apo jo Teuta Krasniqi, ish-bashkëshortja e Bleros.

Në një intervistë për Class, Afrona e ka dhënë përgjigjen e prerë ku ka treguar se përfundimisht Teuta nuk do të jetë në dasmën e tyre./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *