Marina dhe Geti u japin fund spekulimeve – Përmes një fotografie, konfirmojnë se janë bashkë

Ka tash e sa ditë që spekulohet për një krizë në martesën Getoar Selimi dhe Marina Vjollca.

Ndonëse dyshja nuk u prononcuan rreth kësaj çështje, distanca e tyre në rrjetet sociale bëri që fansat të aludojnë për prishje të raporteve mes tyre.Mirëpo duket se gjithçka po del të jetë e pavërtetë dhe këtë gjë e kanë konfirmuar vet çifti përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram.

Ka qenë reperi Getoar Selimi, ai i cili ka ndarë me ndjekësit e tij një fotografi, ku shfaqet mjaft i lumtur, teksa pranë ka edhe Marinën shkruan Telegrafi, përcjellë GazetaBlic.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *