Armend Rexhepagiqi ndryshon krejtësisht pamje [Foto]

Këngëtari shumë i pëlqyer, Armend Rexhepagiqi, për dekada ka ruajtur stilin e tij unik.

I tërhequr për disa kohë nga skena, adhuruesit e Rexhepagiqit e kanë kërkuar rikthimin e tij vazhdimisht, shkruan Gazeta Express.

E, së fundmi, një fotografi e publikuar e këngëtarit, befason.

Armend Rexhepagiqi tashmë ka shkurtuar flokët dhe duket shumë ndryshe nga sic jeni mësuar të shihni.

Ndryshe, pas shumë kohësh, është këngëtarja Tuna që e solli Rexhepagiqin serish në skenë me një këngë remix në albumin e saj të fundit. /Express/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *