“Pse je me to”, Ylli Limani sapo publikoi klipin e ri dhe do qani (VIDEO)

Ylli Liamini është një ndër këngëtarët “sundues” të baladave shqiptare.

Deri më tani çdo këngë e publikuar e tij është kthyer shumë shpejt në hit dhe në çdo koncert publiku ka kënduar njëzëri me këngëtarin.

Siç na kishte paralajmëruar, Ylli publikoi vetëm pak minuta më parë klipin dhe vazhdon të qëndroj në të njëjtën linjë të vuajtjes për dashurinë.

Klipi titullohet “Pse je me to” dhe bëhët fjalë për një çift i cili dashurohen në fshehtësi duke u shtirur për dashurin me parterët e tjerë./albeu.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *