Edhe Shpetim Desku aderon në politikë?

Shoumeni i njohur kosovar, Shpetim Desku, ka ironizuar me aderimet e fundit të ftyrave pbulike në politikë.
Përmes një postimi në Facebook, Desku ka pyetur se a punojnë edhe nesër ata të cilët i presin anëtarët e rinj nepër subjekte politike.

”A pranohen aderimet neser more …
Po du me than a punojn neser kta qe i presin aderimet?”, ka shkruar Desku në Fb.

Por siç duket Desku nuk e ka ndërmend të aderoj në politikë, por vetëm ka ironizuar me këtë, shkruan Gazeta NewBorn.
Ndryshe gjatë ditës së djeshme ka pasur një numër të madh aderimesh nga shoubizi e sporti në drejtim të partive politike.
Përndryshe Shpetim Desku, nuk e ka ndërmend të futet në politik dhe aktualisht udhëheq emisionin më të shikuar shqiptar sipas Youtubes, n’Kosovë Show.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *