Ndåhen Ferõ dhe Arbenitå? Ку është detaji që mendohet se ishte shkaku i përçårjes

Modelja Arbenita dhe reperi Fero u kthyen në një prej çifteve më të pëlqyer në estradën shqiptare.
Reperi madje i kushtoi asaj edhe një këngë për t’i treguar dashurinë e madhe që ndiente për të, megjithatë duken se gjërat kanë nisur të krisen mes çiftit.

Sipas atyre që po përfliten në rrjet, modelja dhe reperi nuk janë më bashkë.
Ai nuk e ndjek më të dashurën e tij në Instagram dhe shkak për këtë mendohet se është bërë xhelozia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *