Pas 3 vitesh pauzë, rikthehet Big Brother Albania

Pas gati 3 vitesh, pauzë “Big Brother Albania” do rikthehet sërish në ekran. “Prive.al” ka arritur të mësojë nga burime brenda Top Channelit se ky reality show do të rikthehet dhe madje është mësuar edhe data e nisjes.

“Top Channel po i shqyrton mundësitë që ta rikthejë ‘Big Brother’-in dhe shanset janë më të mëdha këtë vit marrë shkas edhe nga investimet e kryera që e lehtësojnë organizimin ndryshe nga vjet kur nuk kishte asgjë gati”, ka thënë burimi për “Prive”.

Sipas këtij burimi edicioni i ri i Big-ut do të nisë nga pjesa e dytë e muajit Mars deri në fund të Qershorit 2020.
Ndërkohë nuk dihet ende nëse “Big Brother” këtë herë do vijë me VIP-a apo me njerëz të panjohur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *