Pas ndarjes së Roberit me Norën, vjen reagimi i Valdrin Sahitit

Pas dhënies fund të martesës së Rebert Berishës me këngëtaren, Nora Istrefi ka ardhur edhe reagimi i stilistit, Valdrin Sahiti, shkruan Gazeta Blic.
Sahiti, me të parë lajmin e ndarjes së qiftit, ka komentuar në profilin zyrtar të Berishës, duke e cilësuar këtë si shembull për çdo qift të cilët kanë fëmijë.

Ai ka thënë se vajza e tyre duhet të ndihet krenare me prindërit e saj, Robertin e Norën.

Ndryshe, para pak minutash, Robert Berisha përmes një shkrimi në rrjetin sopcial instagram ka bërë të ditur se më nuk është bashkë me Nora Istrefin.

Ka shkruar se do vazhdojnë të jenë gjithmonë babi dhe mami i Renesë.

Roberti gjithashtu ka falenderuar Norën që i ka sjellë në jetë Reneenë, si dhe i ka uruar gjithë të mirat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *