Roberti ia merr djalin Tunës edhe pse nuk i flet, ja çka bën me të kur janë vetëm

Robert Berisha tregoi se nuk flet me kunatën e tij, Tunën por që për vëllain e djalin e tij ka një dashuri të pafund

Ai këtë po e tregon përmes postimeve në rrjetet sociale dhe së fundi një video vërshoi në shtypin rozë, ku ai shihet ta ketë marrë Tianin e vogël. Roberti nuk ia prish qejfin nipit të tij edhe në market, ja si e lë të argëtohet edhe aty./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *