Kështu i komenton Valdrin Sahiti Robertit pas ndarjes me Norën

Stilisti i njohur Valdrin Sahiti pas shkrimit të Robert Berishës për ndarjen nga Nora nuk ka lënë pa komentuar.“Well said….

Shembull ky shkrim per çdo çift qe ka femijë….Renne krenare me prinderit e saj dhe me civilizimin e tyre”, ka komentuar ai.Sahiti njihet si njëri nga stilistët më të njohur në Kosovë e i cili gjatë gjithë kohës është kujdesur për paraqitjen e dyshes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *