Foto të Era Istrefit ndër vite, para se ta prekte kulmin e karrierës

Era Istrefi sot është në kulmi e karrierës por kanë dalë disa foto të saj të vjetra.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi sot është ndër emrat më të përfolur në mediat tona dhe jo vetëm, shkruan lajmi.net.

Përveç se ajo ka ndryshuar në profesionalizëm e sukses, Era duket më ndryshe edhe në pamje të jashme jashtme dhe kjo është diskutuar shpesh po ashtu.

E tani po qarkullojnë disa foto të saj të vjetra ndër vite, atëherë kur nuk ishte edhe aq e famshme dhe njihej vetëm si motra e Nora Istrefit./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *