Bleona Qeretit zbulon dëftesat shkollore , ja çfarë nxënëse ishte ajo!

Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti ka zbuluar dëftesën e saj të shkolles fillore.

Se çfarë lëvdatash kanë thurrur mësimdhënësja e saj për të, ajo na e ka treguar me anë të disa fotografive të cilat i ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram- shkruan Indeksonline.

Madje ajo duket se është shpërblyer edhe me “Fletë nderi”.

Duket se Qereti ishte e angazhuar mirë, dhe jo rastësisht nxënëse e dalluar. /Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *