Mediat greke i dedikojnë shkrim reperes shqiptare

Muzika e Taynës duket se ka marrë vëmendje të madhe edhe në Greqi. Media greke “e-daily” i ka dedikuar një shkrim artistes, ku e vlerëson për paraqitjen si kukull, lëvizjet në kërcim dhe aftësinë për të “pushtuar” skenën.

“‘Eksplozivi’ Tayna, e cila është si Nicki Minaj, nxjerr në pah format e saj dhe ‘cmend’ botën me videokliet e saj”, shkruan e-daily.

Ndër të tjera, e-daily thekson se është shqiptare dhe një prej artisteve më të famshme, e cila numëron miliona klikime në Youtube.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *