Plas rrjeti: Ore ti qenke i papermbajtshem Fare, Luana i kthehet Feros ne emision, ja çfare ndodhi

ftuar në“Shiko kush luan”mbrëmjen e djeshme ishte reperi Fero i cili dukej shumë i entuziasmuar në fund të lojës dhe i bindur se skuadra e tij kishte fituar. “Prit, prit Fero se s’ka mbaruar asgjë”,i tha Luana,por Fero sërish nuk e la të fliste dhe doli para të gjithëve duke thënë: “Me publik e dimë që kemi për të fituar,por edhe me pikë”.“Po ti je i papërmbajtshëm fare o Fero”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *