E njihni “Faziletin”, por a e keni parë sa shumë i ka ngjarë djali i saj (Foto)

Nazan Kesal është aktorja shumë e njohur turke e që me rolet e saj u bë e pëlqyer jo vetëm në Turqi por edhe më gjerë.

Në publikun shqiptar ajo u bë shumë e njohur me rolin e saj të ‘Faziletës’ në serialin shumë të njohur turk ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, përcjell ORAinfo.Ajo është një ndër personazhet më të përfolura të kinematografisë turke.

Jashtë nga seriali është e martuar dhe ka një djalë. E në fotot që i kanë publikuar shohim që djali i saj I ka ngjarë kaq shumë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *