Pas bashkëpunimeve me Shyhreten, Mahmut Ferati duet me gruan e tij

Mahmut Ferati zbulon se gruaja e tij ka talent për muzikë
Këngëtari i njohur, Mahmut Ferati ishte sonte i ftuar në emisonin veror në RTV 21, “21 gradë”.

Ai përveç se publikoi premierë këngën e tij të re “Prit sa të vijë nga gurbeti”, shpalosi edhe detaje tjera nga karriera dhe jeta e tij private.
Ai zbuloi se fëmijët e tij kanë talent në muzikë, e talent të tillë sipas tij ka edhe bashkëshortja. Madje, Mahmut Ferati tha se bashkëshorjta e tij është kritikja e tij më e madhe.

Këngëtari nuk e përjashtoi mundësinë e një dueti me gruan, tha se do ta mendojë. Përveç bisedës, Ferati solli edhe një atmosferë të mirë live në emision ku këndojë këngë me çifteli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *