Arkimedi përmend Bleona Qeretin në këngë, ja reagimi i saj

Stresi ka publikuar këngën më të re, të titulluar “Nuk o vec gang”. Këtë herë, artisti erdhi në bashkëpunim me një tjetër reper, i cili njihet si MRK.

Në një pjesë të tekstit, të cilin e kishte shkruajtur vetë, Stresi përmend emrin e Bleona Qeretit.

Këngëtarja i ka mbështetur gjithmonë projektet e Stresit dhe këtë herë nuk mund të ishte e kundërta. Asaj i ka pëlqyer teksti dhe e ka bërë të ditur me anë të postimeve në Instastory ku tregon se e “do” këngën.

Pritet që “Nuk o vec gang” të jetë suksesi i rradhës i Stresit, i cili duket se i është rikthyer fuqishëm muzikës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *