Çfarë po ndodhë, Mihrija pohon se është ndarë nga Naim Abazi

Mihrije Braha dhe Naim Abazi jan nje nder qiftet shume te perfolura te showbizit shqiptar.
Koheve te fundit ne mediat roze po perflitet shum se qifti ne fjal jan duke i dhen fund lidhjes pas shum vitev martes.

Megjithëse ka kaluar shumë kohë, Naim dhe Mihrije Braha vendosën të tregonin se si qëndron e vërteta e lajmit që doli nga goja e tyre për ndarjen.

“Ishte data 1 prill dhe gazetarët na kontaktuan. Donin që ne të hiqeshim si të ndarë. U lutën aq shumë sa vendosem pse jo?

Meqë dhe Naimi këmbënguli, pranova. I lajmëruam familjarët për lojën, dhe vete nga goja ime publikisht thashë që jemi ndarë. Të nesërmen e pranuam që ishte një shaka” -tha Mihrije Braha e ftuar te Rudina.

Ajo foli dhe për njohjen e saj me Naimin, se si u dashurua vetëm duke e dëgjuar në radio.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *