Meda këngëtari më i ftuar në dasmat shqiptare, flet sa ka fituar gjithsej

Eshte padyshim njeri nder kengtaret me te pelqyer ne zhanrin tallava per publikun shqiptar si ne Kosove edhe jashte Kosove.
Në një emision televiziv ku ishte i ftuar këngëtari Meda, u pyet për jetën private dhe atë profesionale.

Këngëtari njihet se është i pranishëm në ahengje familjare ku ‘ndez‘ atmosferën dhe argëton të pranishmit.
Një pyetje që iu parashtrua ishe ‘Sa paguhesh për një dasmë’?

‘Është sekreti i jemi se nuk kom qef me i thon çmimet, mirë paguhemi mirë, shyqyr Zotit‘, u shpreh këngëtari.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *