Një grua e kujdesshme si Nera, shikoni mëngjesin që ka përgatitur për burrin

Nera Fejzullahu është gruaja e ikonës së këngës shqipe, Sabri Fejzullahut.
Ata së bashku me familjen e tyre, përbëjnë një ndër familjet më të përfolura shqiptare, shkruan ORAinfo.
Pavarësisht moshës, Nera është tejet aktive në rrjete sociale dhe vazhdimisht poston fotografi nga më të ndryshmet.

Duket se gruaja e Sabriu Fejzullahut është mjaftë e kujdesshme.
Sot përmes një InstaStory ajo ka treguar mëngjesin që ka përgatitur për familjen e saj./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *