Nuk mund ta besoni se cili ka qenë i dashuri i Loredanës para lidhjes me Mozzik.

Loredana Zefi dhe Shindy, të dy nga Luzerni janë shumë të njohur momentalisht në skenën e repit gjerman. Por, spekulimet po shkojnë deri te dyshimet se të dy këta në të kaluarën ishin më shumë se vetëm kolegë. Mediat shkruajnë se Loredana dhe Shindy ishin në lidhje, raporton Gazeta Express.

Këto thashetheme janë duke qarkulluar tash e një kohë, e Shindy dhe Loredana mund të bashkëpunojnë në të ardhmen mes vete.

Madje, kënga e Shindy’s, “Affalterbach”, u dëgjua në një nga videot që postojnë Loredana e Mozzik në Instagram, të dy këta po argëtoheshin me këngët e reperit.

Reperi qe nga mediat zvicerane raportohet si ish i dashuri i Loredanës

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *