Gjyste Vulaj prezanton super shtëpinë shumë elegante e me plotë dekore

Gjyste Vulaj ka treguar një pjesë të shtëpisë së saj dhe do të befasoheni me tavolinën super të madhe në kuzhinë.
Gjyste Vulaj e ka zbuluar një kënd të shtëpisë së saj.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Gjyste Vulaj, po vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale.
Ajo në Instagram me ndjekësit e saj ndan fotografi nga më të ndryshmet, qoftë përditshmëria e edhe nga koncertet e ndryshme.

E së fundmi ka vendosur që me ndjekësit ta ndajë një kënd të shtëpisë së saj të cilën tregon se e ka në qejf ta dekoroj.
Gjyste Vulaj më parë ka qenë më shumë aktive sa i përket publikimit të këngëve të reja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *