Me kë emër të famshëm do e ndërroje Nora Istrefin? Robert Berisha i befason të gjithë me përgjigjen

Prej disa ditësh Robert Berisha dhe Nora Istrefi kanë qenë një ndër çiftet më të komentuar në media.
Pas ndarjes së bujshme, të cilën Roberti e deklaroi përmes një statusi ata komentohen për çdo veprim të tyre.

Mirëpo, i ftuar shumë kohë në parë në ‘Prive’ , i pyetur se me cilën figurë publike do ta ndërronte Nora Istrefin, Roberti ka pohuar se do të zgjidhjte me një personazh shumë të njohur të skenës.

‘Me Sabri Fejzullahun’, duke treguar kështu se nuk ka femër të showbizit që do t’ia zinte vendin Norës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *