Pas ndarjes së Norës dhe Robertit, një tjetër divorc në familjen Berisha?! Tuna sqaron gjithçka

Pas ndarjes së çiftit Nora Istrefi dhe Robert Berisha, spekulimeve për ndarje nuk i ka shpëtuar as vëllai i këtij të fundit nga partnerja e tij Tuna. E gjithë kjo pasi këngëtarja bukuroshe e cila ka dhe një djalë me Patrisin, shkoi me pushime pa partnerin.

Këngëtarja ka zgjedhur t’i kthejë përgjigje të gjithë këtyre zërave në një formë mjaft ironike.
Ajo ka postuar një foto ku shkruan “2019’ta, robi shkon n’pushim edhe vet”.
Pa shumë zë e bujë. Ata që donin e morën mesazhin dhe ironinë e Tunës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *