Dikur plotë me borxhe, sot mbretëreshë e ekranit dhe me vila luksoze, Xhensila Myrtezaj bukuroshja që lindi nga hiçi

Xhensila Myrtezaj ka studiuar për kanto te Liceu Artistik ‘Jordan Misja’.

Ajo për herë të parë u bë e njohur për publikun te “Ethet e së Premtes”, por si shumë kolege të saj këngëtare nuk ja doli me sukses, asaj kohe ishte vetëm 14 vjeçe.

Por, pavarësisht dështimit të parë, Xhensila nuk iu ndal këngës, pasi ka marrë pjesë pothuajse në çdo event muzikor, në Top Fest, ku në vitin 2010 mori edhe një çmim, në vitin 2011 ka marrë pjesë te “Festivali i 50” i RTSH kur xhensila thote se kam pas shume borxhe ne emision ajo tregon gjithcka per jeten e veshtir qe kishte me heret.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *