E martuar me super bos, por shikoni si ‘përvishet’ Emina Cunmulaj për të pastruar shtëpinë

Modelja e njohur shqiptare Emina Cunmulaj ka treguar gjithmonë se është mjaft e hapur me fansat e saj në rrjetet sociale. Ajo është e martuar me një nga njerëzit më të pasur dhe bën jetë princesash, por Emina ka treguar se kur është rasti nuk e kursen veten të marrë fshesën dhe të pastrojë. Ajo ka publikuar në rrjetet sociale disa momente ku duket teksa pastron shtëminë. ‘Nusja në flakë’ shkruan ajo krah postimeve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *