E mbani mend Sofian e parë të Çanit? Ndryshon pamje

Me siguri të gjithë e mbani mend Sofien e parë të Arian Çanit e cila dikur u kthye në një nga vajzat më të komentuara në media. Tre vite më parë Sofia u largua nga emisioni dhe vendin e saj e zunë vajza të tjera.

Megjithatë ajo mbeti sërish shumë e komentuar deri në momentin kur vendosi që për dy vite të shkëputej nga jeta publike.

Së fundmi Sofia është rikthyer dhe ka filluar të postoj shpesh foto në rrjete sociale. Në fotot e fundit Sofia ka treguar se ka bërë një ndryshim të guximshëm në pamje. Bukuroshja shfaqet me flokë bojëqielli teksa pozon në ambientet e shtëpisë.

Kohë më parë u përfol se Sofia do rikthehej në ekran, por kjo nuk ndodhi e mesa duket ajo do vazhdojë për një kohë të gjatë të shijojë jetën në privatësi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *