E mbani mend Sofinë e parë të Arian Çanit? Ja çfarë ka ndodhur me të (Foto)

E mbani mend Sofien e parë të Arian Çanit e cila dikur u kthye në një nga vajzat më të komentuara në media?
Së fundmi Romina Alku është rikthyer dhe ka filluar të postoj shpesh foto në rrjete sociale.

Në fotot e publikuara ajo ka treguar se ka bërë një ndryshim të guximshëm në pamje. Bukuroshja shfaqet me flokë bojëqielli teksa pozon në ambientet e shtëpisë.
Kohë më parë u përfol se Sofia do rikthehej në ekran, por kjo nuk ndodhi e mesa duket ajo do vazhdojë për një kohë të gjatë të shijojë jetën në privatësi./Xing.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *