Është ndarë nga Loredana? Reagon pas kaq kohësh Mozik

Mozik është këngëtari nga Ferizaj dhe që për një kohë shumë të shkurtër u bë tejet i njohur në publik.
Ai dhe e dashura e tij Loredana së fundi u bënë prindër të një vajze e që e quajtën me emrin, Hana, përcjell ORAinfo.

E së fundi në media e në publik është përfolur një ndarje e mundshme në mes tyre.
Mirëpo, përmes një fotoje në Instastory i ka bërë të gjithë të kuptojnë se ata të dy vazhdojnë të jenë ende bashkë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *