Edi Rama si aktor tek filmi i Ermal Mamaqit, shihni maskimin e tij

Prej kohësh po pritet me interes të madh filmi i ri i Ermal Mamaqit, “I Love Tropoja”. Në rrjetet sociale janë postuar shpesh poza, ku duken disa nga emrat më të njohur të skenës, që do të marrin pjesën në këtë film.

Por ajo që nuk e kishim menduar kurrë është se edhe kryeministri Rama merr pjesë në këtë produksion. Ashtu si shihet edhe nga fotot, kreu i qeverisë ka një rol ku shfaqet tërësish i transformuar. Me paruke dhe me një sy ngjyrë tjetër, kjo është pamja e Ramës në filmin e Mamaqit. Mbetet për t’u parë se cili do të jetë roli i tij në komedinë e aktorit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *