MC Kresha feston ditëlindjen, i ka bërë goxha do vjet

Kreshnik Fazliu, i njohur si MC Kresha sot feston ditëlindjen. Reperi i famshëm kosovar ka mbushur sot plot 35 vjet.

Kresha njihet si një nga reperët më të mirë dhe më origjinal në vend ndër vite.

Autori i shumë hiteve është pjesë e Labelit Pint me të cilin vazhdon të jetë mjaft i dëgjuar.

Kresha ka pasur edhe një verë të suksesshme pas lansimit të albumit të fundit./Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *