Shyhrete Behluli Tregon Për Herë Të Parë Pse Nuk Flet Me Shkurte Fejzën

Në listën e personave që ajo kishte falenderuar në atë 40 vjetor nuk ishte i pranishëm emri i koleges së saj Shyhretes me të cilën dikur raportet i kishte shumë të mira dhe në karrierën e saj aq shumë vjeçare kanë punuar shumë bashkë.Këngëtarja në Prive ka folur për herë të parë detajisht sa i përket kësaj:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *