Gold AG befason Shyhrete Behlulin, i solli këtë dhuratë të veçantë nga Medina

Shyhrete Behluli dhe reperi nga Presheva, Gold AG kanë raporte mjaft të mira edhe në jetën e përditshme.Para pak javësh, Gold AG ka qëndruar disa ditë në vendin e shenjtë, Medinë, ku edhe solli pamje nga atje në rrjete socialet.

Ndërsa sot, këngëtarja Behluli tregon se ka pranuar një dhuratë simbolike nga Goldi. “Një dhuratë nga një vend i shenjtë, Faleminderit, Arian Agushi”, shkruan ajo në rrjetin social.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *