Jonida Vokshi pas fitores së Kosovës: Mu çmend burri para dasmës [Foto]

Aktorja dhe moderatorja nga Shqipëria, Jonida Vokshi ka përcjellur nga afër ndeshjen e zhvilluar në mes të Kosovës dhe Çekisë.

Së bashku me të fejuarin e saj, aktorin nga Kosova, Besnik Krapi kanë përjetuar emocionet e ndeshjes së vlefshme për kualifikimet ‘Euro 2020’, shkruan Indeksonline.

“Mu çmend burri para dasmës’, ka shkruar Jonida në mbishkrimin e fotografisë teksa shijet me kapele me flamur të Kosovës.

Kujtojmë që Kosova mposhti Çekinë me rezultat 2 me 1./Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *