Kim mbetet pa frymë nga ajo që pa në kokën e motrës: Duhet të shkosh në spital (FOTO)

Kim Kardashian mbeti pa frymë kur pa një vend tullac në kokën e Kourtney.

Kim Kardashian u frikësua kur e pa një pjesë tullace në kokën e Kourtney dhe e urdhëroi të shkojë në spital, në një klip të sapopublikuar nga sezoni i 17-të të “Keeping Up with the Kardashians”, shkruan DailyMail.

“Kourtney, ke një vend të madh tullac në maje të kokës!”, tha 38-vjeçarja, pronare e “KKW Beauty”.

‘Oh zot, kam frikë për jetën tënde! E keni parë atë? ‘, shtoi Kim duke bërtitur.

Por, Kourtney tha se kjo ishte bërë për shkak të zgjatjeve që i kishte përdorur në “amfAR Gala New York, në Manhatan më 6 shkurt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *