U tallën me trupin e saj, Big Mama reagon ashpër ndaj komentuesve

Big Mama ka pranuar komente të cilat nuk i kanë pëlqyer fare.
Këngëtarja dhe moderatorja, Big Mama, e ka publikuar së fundmi një foto me reperen Rina Balajn, shkruan lajmi.net.Pranë postimit komentet ishin pozitive, mirëpo ka pasur edhe prej atyre që janë tallur me Big Mamën dhe trupin e saj.

E nuk ka pasur se si të mos ketë reagim nga ajo dhe këtë e bëri nëpërmejt Instagramit, reagim të cilin të plotë ua sjellim në vazhdim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *