Brenda festës së çmendur të vajzës së Sabianit, Noizy i bën surprizën e paharrueshme

Vajza sexy e këngëtarit Sabian ka festuar 18 vjetorin e lindjes.
Ajo ka ndarë në rrjetet sociale caste nga festa e organizua enkas për ditën e saj të lindjes. Nuk mungoi në këtë festë dhe reperi Noizy, i cili e ka surprizuar bukuroshen.

Një tortë gjigande, dhe dhuata që i mbushën dhomën plot. Modelen Keisi Medini nuk e kishim parë ndonjëherë më të lumtur se kaq./GE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *