Pas ndarjes nga Blerimi, mediat italiane zbulojnë dashurinë e re të Erjona Sulejmanit

Modelja shqiptare, Erjona Sulejmani ka qenë shumë e komentuar pas ndarjes nga futobllisti Blerim Xhemaili e deklaratat e bujshme që bëri për të.Sot Erjona është kthyer në qendër të vëmendjes së mediave italiane të cilat shkruajnë se ajo po flirton me sulmuesin portugez, Andre Silva.

Modelja është pyetur nga komentuesit rreth pëlqimeve që ka ndaj personazheve të famshëm dhe ajo është përgjigjur se preferon më të rinjtë duke iu referuar Andre Silvas.Kujtojmë që Erjona pak kohë më parë shprehur pëlqimin edhe për Romelu Lukakun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *