Ermali blen veturë të re luksoze me çmim marramendës

Yjet e estradës nuk hezitojnë aspak të shfaqin në rrjete sociale jetën luksoze që bëjnë.

Është Ermal Fejzullahu ai i cili ka bërë blerjen e radhës të një super veture.Këngëtari duket se është shumë i dhënë pas veturave, e tashmë e ka blerë edhe një të re, e cila është e tipit “Range Rover”

Me një kërkim në internet, ky tip i kësaj veture del të ketë një çmim prej 80 mijë eurove.Ndryshe, Ermali dhe Ariana shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të katërt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *