Kush është ky mashkull me të cilin po shoqërohet Genta Ismajli

Genta Ismajli është një këngëtare e njohur shqiptare e cila njihet si pjesë e estradës shqiptare që një kohë të gjatë, shkruan Indeksonline.

Ajo së fundmi ka publikuar disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ku shihet duke e puthur një mashkull.

Nuk dihet relacioni që ka ajo me të, por ka pasur shumë zëra kohëve të fundit për ndonjë lidhje të saj.

Kujtojmë që kënga e fundit e Gentës është ‘Zjarr’ dhe u prit mjaft mirë nga publiku. /Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *