Leonora futet në politikë Bën këtë veprim të papritur

Leonora Jakupi është këngëtarja shumë e dashur për publikun kosovar.

Ajo është bërë pjesë e skenës muzikore në moshë shumë të re dhe që nga atëherë ka qenë gjithmonë aktive, përcjell ORAinfo.

Së fundi është komentuar në publik për një përfshirje të saj në ndonjë subjekt politk.

E me postimin e sotëm në Instastory, Leonora ka ngjallur edhe më shumë dyshime për përfshirjen e saj në politikë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *