Një grua kaq e zonja si Anita, përgatiti çaj për vete e për Ramushin

Anita Haradinaj është gruaja e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinajt.
Ajo u bë e njohur në publik fillimisht si gazetare dhe moderatore lajmesh shumë e suksesshme, përcjell ORAinfo.
Anita dhe Ramushi janë martuar para disa vitesh dhe tani janë prindër të tre fëmijëve.

Ajo është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram, ku sot ka postuar një foto ku shihet se ka përgatitur çaj për vete e për Ramushin./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *