Në këtë villë superluksoze në mes të malit po jeton tani Vali Corleone

Vali Corleone është një nga personazhet më të njohura shqiptare,i cili u bë i njohur për jetën luksoze të tij dhe veturat e shtrenjta.
King Corleone, kohë më parë është përballur edhe me drejtësinë, por pavarësishtë kësaj duket se ai ka marrë një vendim të ri, shkruan Magazina.al

Larg zhurmës së qyteve dhe në qetësi të plotë ndodhet villa e tij superluksoze ku po jeton tani djali nga Gjilani.
Ai ka publikuar fotografi të shtëpisë së re, ku ka bërë të ditur se tani po jeton aty./Magazina.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *