Veliaj gj.obit Ferrarin e Noizyt? Komentet pikante të ndjekësve (FOTO)

Erjon Veliaj, kryebashkiak i Tiranës, publikoi në rrjet një foto që tregonte një polic bashkiak që i vendoste gj.obë një makine luksoze Ferrari.

“Bo bo bo! Bën gabim për vete – po bëhesh shembull i keq dhe për shoferët e 2019- ës! Shiko tabelën!Sot notën 4, nesër qytetar model!”, shkruan Veliaj

Por pas fotos së publikuar, dhjetra ndjekës kanë reaguar në foton e publikuar nga kryebashkiaku, të cilët dy.shojnë se Fearrari është i reperit Noizy.

“O lali pse i posto kto makinat e mira ca do me tregu me kte ..a nuk jan rob si tjerët dhe kto që i poston sikur po bëni ndonje he.roizëm”, shkruan një prej ndjekësve.

“Po ku po i plas by.a ati për gjo.bë mer”, shkruan një tjetër.

“Noizy e jotja është?”, shkruan një nga komentuesit duke etiketuar edhe reperin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *