VIDEO/ E vogla Melek rikthehet në ekranin shqiptar, zb.ulohet seriali i ri

Aktorja e cila luante rolin e Melekut në serialin “Nënë”, Beren Gokyildiz do të rikthehet në ekranin shqiptar me një serial të ri. TV Klan ka publikuar sot promon e serialit që do të fillojë së shpejti premierë, ku protagoniste kryesore është Beren Gokyildiz. Seriali mban titullin “Bija ime” dhe tregon marrëdhënien e veçantë të babait, Demir me vajzën e tij, Ëjky.

Rolin e babait e luan aktori Bugra Gulsoy i cili është shumë i njohur nga roli i Gynejit.

Ëjky jeton me tezen e saj pasi mamaja e kabraktisur ndërsa të atin nuk e ka takuar asnjëherë.

Pasi mëson se Ëjky është e sëmurë tezja e braktis atë dhe i tregon vetëm adresën e shtëpisë së të atit, Demirit. Ëjky takohet me të atin, Demirin i cili bën jetë të shthurur dhe nuk e dinte që kishte një vajzë

. Demir nuk mund ta pranojë Ëjkyn si vajzën e tij, por detyrohet të jetojë bashkë me të.

Demir mëson të jetë një baba shembullor dhe fillon t’i japë dashurinë e merituar vajzës së tij. Mirëpo kur merr lajmin se Ëjky është e sëmurëbota e tij dopërmbyset. Ndiqni më poshtë promon e serialit./Xing.al.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *