U nda nga Patrisi apo jo? Tuna konfirmon gjithçka me veprimin e fundit

Javët e fundit po flitej për një ndarje të Tunës dhe Patrisit.

Tuna dhe Patrisi ishin krye teme e mediave rozë këtë javë, portalet po shkruanin për një tjetër ndarje në familjen Berisha

Këto spekulime morën një hov më të madh kur këngëtarja shkoi për pushime pa Patrisin prej nga po ndante edhe imazhe me fjalime provokuese.

Por këto ishin vetëm fjalë të kota pasi me veprimin e fundit Tuna i dha fund këtyre spekulimeve.

Ajo së fundmi ka ndryshuar emrin në biografinë e saj në rrjete sociale duke shtuar mbiemrin e bashkëshortit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *