Një nuse që çmend, Fazilet u martua edhe në këtë moshë

Nazan Kasal është ndër aktoret më profesioniste në kinematografinë turke.
Ajo ka luajtur në role të ndryshme përfshirë edhe serialet që gjejnë një shikueshmëri të madhe edhe në Ballkan, përcjell ORAinfo.

Aktorja turke e cila tanimë numëron plot 49 vjet ishte martuar në moshën 35 vjeçare me burrin e saj më të moshuar.
“Fazilet” që tanimë është popullarizuar me po këtë emër, ka një fëmijë nga kjo martesë dhe në jetën reale ka një stil shumë më ndryshe ngase jeni mësuar ta shihni. Kur u martua Fazilet ishte një nuse që çmendte./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *