Sevdai Radogoshi me bashkëshorten para 44 vitesh [Foto]

Një nga humoristët më të pëlqyer shqiptar është edhe Sevdai Radogoshi.

Si për projekte të tij, ashtu edhe për jetën e tij private, aktori nga Gjakova komentohet tej mase në mediat rozë.

Së fundmi Sevdaia apo siç e njohim Qumili, shpalos për ndjekësit e tij në rrjetin social Instagram një fotografi që është realizuar para katër dekadash, përcjellë Indeksonline.

Në një fotografi bardhë dhe zi, ku shihet me bashkës

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *