Bebe Rexha ia kthen në shqip komentueses që u ankua për sjelljet e saj

‘E mban famën me bythë’ është një ndër komentet që i knaë lënë Bebe Rexhës në videon më të fundit që ka postuar. Aty këngëtarja shihet duke bërë lëvizje provokuese në aeroplanin privat me të cilin po udhëtonte.

Komentet nga më të ndryshmet vërshuan postimin e këngëtares, e shumë nga to nuk ishin aq të mira. Por, Bebe po vazhdon të jetë vetja dhe të bëjë çfarë do që ajo ka dëshirë, dhe këtë po e shpreh edhe në komentet me ndjekësit e saj. E pikërisht në këtë video Bebe i ka kthyer një komentueses një koment interesant, dhe atë në gjuhën shqipe. Komentuesja i shkruan: “Je e sforcuar për të mbajtë famën me byth“, ndërsa Bebe ia kthen: “Shko laj gomarin“

Nuk dihet qartë se çfarë ka dashur të thotë Bebe me këtë fjali, por mund të aludojmë se ajo i quan shqiptarët të prapambetur me paragjykimet që bëjnë ndaj sjelljeve të saj, me ç’rast edhe ka shkruar në shqip.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore kohëve të fundit ka vendosur të jetë vetja dhe ta dojë trupin e saj ashtu si është, megjthëse përballet me kritika të shumta, madje edhe nga babai i saj./Gazeta Express/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *