Edona ka gatuar pite për burrin e fëmijët, kaq e zonja është ajo

Edona Llalloshi është këngëtarja që tash e një kohë të gjatë është shumë aktive në skenën muzikore shqiptare.

Fansat e saj brenda dhe jashtë Kosovës janë të shumtë dhe mbështetës të Edonës që nga fillimi, shkruan ORAinfo.

Edhe pse është shumë aktive me këngë të reja, Edona është shumë e pranishme edhe me postime në rrjete sociale.

Ajo sot ka publikuar një video me të cilën tregon se është një grua e zonja edhe në kuzhinë dhe sot ka gatuar pite për burrin dhe fëmijët./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *